Muidu kulges Güssingis toimunud mäng 70 pealtvaataja ees võrdselt. Poolaeg lõppes 28:28 ning viimasele veerandile mindi seisult 47:46 Hollandi eduseisul. Eesti sai esimesed punktid neljandal veerandil alles kolme ja poole minutilise mängu järel, kuid seks hetkeks hakkasid juba Hollandi rongi tagatuled vilkuma...

Laud kuulus Hollandile 46-42, korvisöödud neile 19-10, pallikaotusi Hollandil 12, meil 25, vaheltlõikeid Hollandil 14, meil 4. Kahepunktivisked Hollandi kasuks 40 vs 32 %, kolmesed Eestile 32 vs 21 % (meil 19/6), vabavisked samuti Eestile 83 vs 53 % (meil 23/19). Samas, kokkuvõtvalt saab välja tuua, et Holland tabas mängust 29 viset, Eesti vaid 16.

Robert Valge tõi 36 minutiga 16 p+3 lp+2 rs (ka 8 pk), iim-Markus Post 38 minutiga 15+10+5, Madis Soodla 10+5 lp, Tormi Niits 7+6 lp ning Taavi Jurkatamm ja Kregor Hermet mõlemad 4+4 lp.

Tänane sünnipäevaline, treener Olari Narits raporteeris Austriast: "Kahe võrdse võistkonna mängus sai määravaks see, et hollandlased tahtsid rohkem. Hollandlased võtsid 23 ründelauapalli (!), mitte sellepärast, et nad olid niipalju pikemad vaid lihtsalt tahtsid rohkem. Pallikaotusi oli taas lubamatult palju."

Narits lisas olulise seiga: "Norman Käbin vigastas 35. sekundil oma jalga ja tema jaoks on turniir lõppenud. Eks ka see lõi natuke rütmist välja." (Käbini keskmised näitajad seni 8,1 p+4 lp+4 rs)

Eesti järgmine vastane seltskonnas 9.-16. on laupäeval kell 16.45 Austria. Selle mängu võitja mängib 13. kohale ja kaotaja 15. koha peale.