Esimene poolaeg, nagu ka tegelikult kogu kohtumine, oli tihe ja tasavägine. Poolajaks oli Eesti kaotusseis kiiduväärt tegutsemise järel meie kahjuks vaid 32:35. Seejuures tulid meie poisid lõpus järgi seisult 26:35.

Kolmandal veerandi keskel tabas meie koondist aga mõõn, mis jättis meid kaotusseisu 37:49. Veerandi lõpuks vähenes vahe 47:56-le.

Neljandal veerandil vahe algul püsis, kuid seejärel suutis Eesti lähemale nihkuda ning Henri Drelli vabavisete järel oli vähem kui kaks minutit enne lõppu Venemaa ees vaid 70:65. Paraku meie enam punkte juurde ei saanud - oli möödaviskeid, pallikaotusi.

Eesti võitis laua 55:45, korvisöödud Venemaale 17:12, pallikaotusi tegime meie 31 vastase 25 vastu. Kahepunktivisked Venemaa kasuks 43 vs 41 %, kolmesed Venemaa kasuks 21 vs 18 % (meil 11/2), vabavisked Eesti kasuks 69 vs 53 %.

Henri Drell tõi meie parimana 12 punkti ja võttis 8 lauapalli, Karl Karpin lisas 12p+7lp, Arthut-Herman Entsik 7p+4lp, Hendrik Eelmäe ja Markus Kikkatalo 6p ning Oliver Suurorg 5p+6lp.

Homme kell 17 on Eesti vastaeks Läti, kellele viimati Ventspilsis Balti matšil kaotati 20 silmaga.