Tänane mäng erines eilselt peamiselt selle poolest, et kaitset oli veelgi paremaks timmitud kuna nagu paar mängijat eile pärast kohtumist tõdes - on selles kategoorias veel arenguruumi. Muidu aga läks kõik nii nagu eile - poolajaks oli Eesti ees 37:17 ning lõpuvileks 87:39. Valgevene, olgu korratud, kuulub niisamuti EMi B-divisjoni, kuid mitte Eesti alagruppi.

Eesti võitis laua 45-38, korvisöödud 23-7, pallikaotusi oli meil 13, Valgevenel 26, vaheltlõiked Eestile 19-9. Kahepunktivisked Eestile 44 vs 33 %, kolmesed 37 vs 0 % (meil 27/10), vabavisked 75 vs 46 %.

Kõik 12 poissi said mänguaega 10-21 minutit. Märt Rosenthal tõi 13 p+4 lp +2 rs, Kristian Kullamäe 12 p, Ander Talu 12+6+2, Robin Kivi 10+4 rs, Sander Raieste 9+3 lp, Karl Karpin 9+3+2, Matthias Tass 8+8 lp, Kaspar Treier 8+5 lp, Sten Saaremäel 2+5+3.

EMil ootab Eestit loosi tahtel tugevaim B-divisjoni alagrupp, kuhu kuuluvad Rootsi, Portugal, Makedoonia, Ukraina ja Island. Mitmed neist on just noorte osas viimastel aastel järsul tõusuteel. Näiteks jõudis Islandi U15 esindusliku Kopnehageni turniiri finaali.