Eesti poisid kaotasid küll esimese veerandi 12:27, kuid tulid järgi ning teise poolaja esimestel minutitel oli Jaagup Russaku järjetikuste korvide järel vahe vaid kolme punkitline 38:41, kuid siis leedukad enam tagasi ei vaadanud ning võitsid kindla võidu.

Eesti poolt viskasid Jaagup Russak 19 ning Karl-Robin Jürjens 13 punkti.

Iisraelil on nüüd 2 võitu, Lätil ja Leedul kummalgi 1 ning Eesti läheb viimasele päevale vastu võiduta, vahendab basket.ee.

Täna hommikul Riiga U18 vanuse Balti matšile sõitnud U18 neidude koondis alustas turniiri võiduga Leedu üle. Poolajal juhtisid eestlased 48:25, kuid teisel poolajal tulid leedulased küll lähemale, kuid järgi ei jõudnud. Eesti võidunumbrid 64:56.

Eesti poolt tegi double-double-i Trine Kasemägi, kes viskas 14 punkti ja võttis 12 lauapalli. Greeta Üprus lisas 13, Birgit Piibur 12 ja Jane Svilberg 10 punkti. Läti poolt vastasid Justina Kraujunaite 14 ja Austeja Širšinaityte 12 punkti.

U18 poisid pidid aga tunnistama Leedu 103:67 paremust. Eesti poolt viskas Hendrik Ruut 15, Martin Jurtom 13, Aleksis Anijärv 9 ning Tiit Talumaa 7 punkti. Leedu resultatiivseim oli Marius Grigonis 14 punktiga.