Otsustavaks sai teine veerand, mille Eesti võitis 23:7. Ka sai Eesti kokku kiirrünnakutest 20 punkti albaanlaste 8 vastu. Ka parem visketabavus oli tänaseks märksõnaks.

Eesti kaotas kõige selle juures laua 31-43, oli parem korvisöötude osas 23-7, pallikaotusi oli meil 14, Albaanial koguni 33. Vaheltlõiked Eesti kasuks 13-7, pingi panus 33-13 Eestile.

Kahepunktivisked 58 vs 33 % Eestile, kolmesed niisamuti 32 vs 25 %, vabavisked aga meil 56 %, vastasel 79 %. Kaugelt tabati täna 28st 9.

Tormi Niits kogus 13 p+2 lp+3 rs (visked 7/5), Ron-Arnar Pehka 13 p (7/3), Taavi Jurkatamm 11+3+2 (7/4), Siim-Markus Post 11+2+2 (7/3), kregor Hermet 9 p (5/4), Norman Käbin 8+4+4 (8/3), Madis Soodla 7+3 lp (7/3), Sander Viilup 6+5+4 ning Arnold Mitt ligi 27 minutiga 2+8 lp (2/1).

Seni keskmiselt pea 20 silma mängus toonud Robert Valge sai täna 17 minutiga kirja 4 p (8/2).

Täna kohtuvad meie grupis veel Inglismaa-Šveits ning Poola ja Bulgaaria. Šveitsil ja Poolal on võite teatavasti kolm, Inglismaal ja Eestil kaks (üks mäng enam peetud). Edasi saab grupist vaid kaks paremat ning Eestil jääb pidada homme mäng Inglismaaga.