U18 algviisikus alustasid Marita Mardo, Sandra Reinvald, Janne Pulk, Eleriin Vaino ja Johanna Eliise Teder.

Kui esimestel minutitel püsisid Janne Ritsi hoolealused kenasti mängus, siis esimese veerandi lõpuks lasti põhjanaabrid ette 21:9. Teist veerandaega alustas kodumeeskond 13-0 vahespurdiga ning poolajale läksid meie neiud raskes 40:16 kaotusseisus.

Kolmas veerandaeg oli samuti raske, kuid tüdrukute emotsiooni tõi tagasi Janne Pulga viimasel sekundil sisse visatud kolmepunktivise, mis tõi tabloole numbrid 63:22.

Viimane veerand oli mõlemalt poolt puine, kuid kõige võrdsem (13:11). Eestlastel tuli lõppkokkuvõttes vastu võta valus 76:33 kaotus. Eleriin Vaino tõi meie parimana 12 silma.

U16 neidude algviisikus alustasid Ivetta Elizaveta Okuneva, Iris Tagel, Helerin Kass, Maria Gontsarova, Anna Jürisaar

Esimene veerand kaotati 26:12 ja poolaeg 51:24. Lõppkokkuvõttes U16 neidudele teine suureskooriline kaotus, 100:32. Murekohaks olid pallikaotused (45) ja visketabavus (27%). Eestlaste parimana viskas Maria Gontsarova 10 punkti.

Homme mängivad tütarlaste koondised Norra eakaaslastega.