Tartu Ülikooli spordihoones lõunasel ajal peetud treeningmäng kulges märksa tasavägisemalt kui päev varem toimunud kohtumine, mille TÜ/Rock võitis 97:75. Mõnekümne silmapaari all peetud kohtumises vahetus liider mitmeid kordi, poolaja võitis kodumeeskond 40:37. Kolmandal veerandajal tuli tartlastel sisse väike mõõn ning viimasele neljandikule mindi Valmiera 58:52 eduseisus.

Enda kasuks pööras TÜ/Rocki meeskond mängu viimase veerandajaga ning pärast seda, kui Valmiera suurim punktikütt Janis Kaufmanis langes viie veaga pingile, suurendati vahe viiele-kuuele punktile ning mäng võideti lõpuks 76:69.

Timo Eichfuss oli TÜ/Rocki parim 14 punkti ja 11 lauapalliga. Gert Dorbek lisas 13, Uros Lukovic 12 ning Vinny Simpson 10 punkti.

Üleplatsimees oli Valmiera mängujuht Janis Kaufmanis, kelle arvele kogunes 22 punkti ja neli lauapalli.

TÜ/Rock jätkab kontrollmängudega järgmisel nädalal kui sõidetakse Liepajasse turniirile. Septembri lõpus ootab meeskonda BBL Cup Kedainiais.