Mängu käik: (Rapla - TTÜ/Kalev 71:81)

Eile Rakvere Tarva alistanud TTÜ/Kalev alustas hea hooga ka tänast mängu võites avaveerandi 20:10. Teisel veerandajal kasvavati vahepeal edu juba 18 punkti peal, kuid poolajaks sulas see pisut väiksemaks. Pikale puhkusele mindi seisul 46:34.

TTÜ/Kalevi suur üleolek väljendub lauavõitluses, kus esimesel poolajal jäädi peale koguni 28-9! Bambale Osbyl on juba kirjas kaksikduubel - 10 punkti ja 13 lauapalli.

Kolmas veerandaeg lõppes kodumeeskonna poolt vaadates seisul 52:62, kümnepuntiline vahe kajastus ka kohtumise lõppnumbrites. Osby oli võitjate tulemuslikum 22 punkti ja 16 lauapalliga, kaotajate poolel viskas 24 punkti Raido Ringmets.

Pärnu alistas koduväljakul TTÜ duubli, pannes edule aluse avapoolajal, mis võideti 40:26. Pärnakate resultatiivseim oli lõpuks 18 punktiga Rannar Raap, neist 10 punkti kogus ta vabavisetest.

Pärnu võitis viimati meistriliigas 9. oktoobril, kaotusteseeria venis 10 mängu pikkuseks.