Cramo resultatiivsemad olid võõrleegionärid Charron Fisher 25 ja Josh Akognon 23 punktiga. Travis Reed tõi kaotajate ridades 16 punkti.

Kalev - Kalev/Cramo 68:104 (18:23, 29:46, 49:74)
Mängu käik:

Avaveerandi esimese nelja minuti järel juhib korvidevaest kohtumist Kalev/Cramo 5:4. Reed on toonud seejuures kõik Kalevi punktid.

Järgneva kahe minutiga teeb Kalev/Cramo 11:2 vahespurdi ja juhib juba 16:6.

Andre Pärn ja Raido Roos vastavad aga kaugvisetega ning Kalev vähendab vahe 12:16-le.

Avaveerand lõpuks Kalev/Cramole 23:18. Josh Akognon (Cramo) ja Travis Reed (Kalev) on toonud siiani 10 punkti.

Teise veerandi nelja minuti järel on ees Kalev/Cramo 34:24. Võõrleegionärid Akognon ja Fisher on toonud meistermeeskonnale kahe peale juba 24 punkti. Kalev pole teeninud veel ühtegi vabaviset.

Avapoolaja võidab Kalev/Cramo juba 17-punktilise eduga 46:29. Reed on toonud ligi pooled Kalevi punktidest - tema arvel on 13 punkti ja 5 lauapalli. Cramo resultatiivseim on Akognon 14 silmaga.

Kolmanda veerandi neljandaks minutiks on mäng sisuliselt tehtud - Kalev/Cramo juhib juba 56:35.

Kolmanda veerandi lõpuks juhib meistermeeskond 74:49. Fisher on toonud Cramole 25 punkti, üheksast kolmesest viis tabanud Akognon 23 punkti. Travis Reedi arvel on 16 punkti ja 6 lauapalli.

Kui mängida jääb neli minutit, surub Veski palli korvi ja Cramo on ees juba 36 punktiga 92:56. Terve mäng lõpuks Cramole 104:68.