Belgia oli terve avaveerandi juhtrollis ja läks esimesele pausile eduseisus 30:23. Pikaks vaheajaks kasvas belglaste eduseis 53:39-le ja kolmanda perioodi lõpuks 72:51-le. Mängupilt ei muutunud ka viimasel veerandil, mille lõpuvileks näitas tabloo nii kaitses kui rünnakul hätta jäänud kodumeeskonna 38-punktilist kaotust.

Eesti parimana viskas 19-aastane Kristian Kullamäe 14 punkti ning võttis viis lauapalli ja andis kolm resultatiivset söötu. Rain Veideman tabas mängust vaid kaks viset üheteistkümnest ning tõi 10 punkti ja kaks lauapalli. Ka Indrek Kajupank lisas 10 punkti.

Lauavõitluses domineerinud (40:29) Belgia meeskonna resultatiivsemad olid Khalid Boukichou 16 ja Hans Vanwijn 15 punktiga. Kui belglased tabasid 20-st kaugviskest 14 (70%), siis eestlased 21-st vaid 6 (28%).

Homme mängib Eesti Belgiaga teistkordselt Rakveres. Ka siis on otseülekanne Delfi TV-s.