Finaali parimaks valitud Demonte Harper panustas Kalevi võitu 16 punkti, 9 lauapalli ja 5 resultatiivset söötu. Cedric Simmons lisas 13 punkti ja 9 lauapalli ning Mark Tollefsen 10 silma. Tartule tõid Mandell Thomas 19 punkti ning Dominykas Milka 15 silma ja 11 lauapalli.

Kalev võitis avaveerandi ootamatute numbritega 21:7, tartlaste visketabavus oli pehmelt öeldes kohutav ehk kõigest 10,5%! Teise veerandi seitsmendaks minutiks kärises vahe juba 24-punktiliseks (40:16), kuid poolaja lõpuga suutis Tartu numbrid pisut ilusamaks mängida. Kalev läks pikale vaheajale 41:23 eduseisus. Tartu oli esimese 20 minutiga mängust korvi saanud vaid 7 viset 35-st (Kalev 14/30)!

Kolmandal veerandil vähendasid tartlased järk-järgult vahet ning viimase neljandiku alguseks jõuti kümne punkti kaugusele - 46:56. Neljanda veerandi neljandaks minutiks oli Kalevi eduseis kuivanud vaid viiele punktile (56:51), ent järgneva pooleteise minutiga tabasid Vitali Ljutõts ja Sten-Timmu Sokk kolmese seisuks 62:51.

Tartu ei andnud veel alla ning jõudis 20 sekundit enne lõpuvilet kõigest kolme punkti kaugusele (66:69). Imelist pööret siiski enam ei toimunud ning Kalev vormistas lõpusekunditel Harperi ja Simmonsi vabavisetest viiepunktise võidu.

Tänases pronksikohtumises alistas Pärnu Sadam kodupubliku rõõmuks Valga/Valka Maks ja Mooritsa 82:66.