Avaveerandi 14:22 kaotanud Kalev jõudis teise veerandaja keskpaigaks viigini 30:30. Poolajavileks spurtis Moskva tippklubi siiski kaheksaga ette - 40:48. Kolmanda veerandi kaheksandaks mänguminutiks vähendas Kalev vahe kuuele punktile (57:63), ent lõpuminutitega kärises vahe juba 15-le silmale (59:74). Lõpliku spurdi tegid külalised viimase veerandi esimese nelja minutiga, mil vahe kasvatati juba 24-punktiliseks (61:85).

Kalevi parimad olid Morris Curry 23 ja Rolands Freimanis 20 punktiga. Enim pahandust tegid Kalevile Nando De Colo ja Joel Freeland, kes viskasid vastavalt 17 ja 12 punkti. Kui Kalevi kahepunktivisete tabavus oli täna 47%, siis CSKA-l koguni 72%!

CSKA jätkab kindla liidrina 22 võidu ja 1 kaotusega, Kalev (6-14) jagab 16 klubi hulgas koos Astanaga 13.-14. kohta.