Kalevi resultatiivseim oli Morris Curry 20 punkti ja 8 resultatiivse sööduga, Rolands Freimanis tõi 17 punkti ja 11 lauapalli. Hea mängu tegi ka Shawn King, kes kukkus otsustava veerandi keskel vigadega välja, kuid jõudis enne seda visata 14 punkti, hankida 12 lauapalli ja panna 3 kulpi.

Kalev alustas kohtumist suurepäraselt, pääsedes juhtima 10:0 ja 16:3. Avaveerandi lõpuks oli kalevlaste eduseis 20:12. Teisel veerandil sai mängu paremini käima kodumeeskond, kes jõudis viie minutiga punkti kaugusele (21:22). Kaks ja pool minutit hiljem pääsesid lätlased esmakordselt ka juhtima, kuid Kalev lõpetas veerandi 8:2 spurdiga ning võitis poolaja 36:30.

Kalev jätkas hästi ka kolmandal veerandil, kasvatades eduseisu korraks juba 14-punktiliseks (58:44). Otsustavat veerandit 63:52 juhtimisel alustanud Kalev mängu enam käest ei andnudki ning kirjutas tabelisse võidu numbritega 84:75.

Kalevil on nüüd turniiritabelis 6 võitu ja 13 kaotust, millega jagatakse koos Jenisseiga 12.-13. kohta. VEF (5-15) jätkab eelviimasel ehk 15. kohal.

Kalevi järgmine mäng Ühisliigas on juba esmaspäeval, kui kodus võetakse vastu liidermeeskond Moskva CSKA (21-1).