Neli kaugviset tabanud Kristo Saage oli Tarva parim 18 punktiga. Ka paar mängu Tarva eest teinud Andrew Arnold tõusis TTÜ/Kalev II resultatiivseimaks 17 punkti ja kaheksa lauapalliga.

TTÜ spordihoones veerandtuhande pealtvaataja ees peetud kohtumise avakorvi tegi Viljar Veski ja Tarvas hoidis avaminutitel initsiatiivi. Veerandaja keskel viigistas aga Kiur Akenpärg seisu ja veerandaeg lõppes Mooses Kaja vabavisetega seisul 17:16.

Teist veerandaega alustas Tarvas aga märksa paremini - kaugvisked Martin Dorbekult ja Brett McGeelt viisid Tarva ette ja panid aluse Tarva 15:4 spurdile, mille lõpetas Renato Lindmetsa pealtpanek veerandaja keskel. TTÜ/Kalevi skoorimise eest hoolitses veerandaja lõpuminutitel Andrew Arnold, kelle kuus punkti hoidsid tudengeid mängus. Heiko Rannula lähivise tegi poolajaseisuks 28:37 külalistele.

Kolmaski veerandaeg algas Tarva jaoks kaugvisetega. Lühikese vahega tabas kaks kolmest Kristo Saage. Seda veerandaega võib üldse pidada kaugvisete veerandajaks, sest mõlemad meeskonnad proovisid usinalt snaiprikätt - kahe meeskonna peale visati kokku 11st teele saadetud kaugviskest sisse seitse. Punktiderohke veerandaja võitis Tarvas ja viimasele neljandikule mindi vastu külaliste eduseisus 49:60.

Viimase neljandiku alguses suurendas Tarvas eduseisu veelgi, aga seejärel jäi neljaks minutiks kuivale ning samal ajal vähendasid Drew Arnold ja Kiur Akenpärg vahe 13 punktile. Saage neljas kolmene ja sellele järgnenud Viljar Veski järjekordne pealtpanek ei lasknud aga vahet väiksemaks. Mängu lõpuminutitel said naha soojaks ka vahetusmehed ja Tarvas hoidis kahekohalist eduseisu. Teist mängu järjest vormistas mängu lõppseisu Oliver Metsalu vabavisetega. Tarvas võttis võõrsil võidu tulemusega 66:70.

Kristo Saage oli Tarva suurim korvikütt 18 punktiga tabades seejuures kolmeseid seitsmest neli. Kolm kaugviset visanud Martin Dorbek kogus 13 ja Viljar Veski 10 punkti. Tarva parim lauavõitleja oli 10 lauapalliga Matt Hall.

TTÜ/Kalev II ridades kogusid kaks mees kahekohalise punktisumma. Hooaja alguses Tarvas testimisel olnud Andrew Arnold lõpetas mängu 17 punkti ja kaheksa lauapalliga. Kiur Akenpärgi kontole kogunes 14 punkti ja viis lauapalli.

Rakvere Tarvas on kolme mänguga kogunud kaks võitu ja ühe kaotuse. Selline saldo asetab Tarva G4S KML turniiritabelis KK Pärnu järel teisele kohale.

Tarvas peab oma järgmised mängud Leedus, kus Balti liiga Challenge CUp raames mängitakse 15. oktoobril Utenas sealse Juventusega ning laupäeval, 16. Oktoobril Panevežyses sealse Techasasega. Eesti pinnal mängib Tarvas taas järgemisel reedel, 22. oktoobril, kui kodusaalis võõrustatakse täna võidetud TTÜ/Kalev II.