Eelmisel nädalal kaotusega Saraatovi Avtodorile lõplikult veerandfinaali pääsu võimalused minetanud Rock lõpetas seega vahegrupi kolmandal kohal 2 võidu ja 4 kaotusega. Den Bosch (1-5) jäi viimaseks.

Vahegrupi liidrite mängus alistas Frankfurti Skyliners täna võõrsil Saraatovi Avtodori teise lisaaja järel 112:103. Sakslased võitsid grupi viie võiduga, Saraatov (4-2) läheb teisena veerandfinaali.

Rock võitis täna tasavägise avaveerandi 18:16, kuid jäi poolajavileks kaotusseisu 30:32. Mängu saatus otsustati kolmanda veerandi lõpu ja otsustava veerandi algusega, mil vahe kasvatati juba 17-punktiliseks (66:49).

Janar Talts oli Rocki parim 21 punkti ja 8 lauapalliga. Joosep Toome ja Tanel Kurbas lisasid 10 silma, 19-aastane Saimon Sutt 9 punkti ja 6 lauapalli.