Rock tabas täna koguni 19 kaugviset 33st (57,6%). Tartlaste võidukorvi viskas Janar Talts minut enne esimese lisaaja lõppu.

Rock tegi väga korraliku avaveerandi, võites selle numbritega 19:18. Teise veerandi alguses jäid tartlased hätta Avtodori maa-ala kaitsega ning venelased pääsesid 9:0 vahespurdi järel juhtima 35:26. Veerandaja lõpus tabas aga Rock kolm kaugviset järjest, neist kaks Gert Dorbekult, jõudes viiginumbriteni 49:49. Avapoolaja viimase korvi viskas Avtodor, minnes pikale vaheajale eduseisus 51:49.

Teine poolaeg kulges väga põneva punkt-punkti heitlusena. Kolmanda veerandi järel 69:67 juhtinud Rock püsis ka lõpuveerandil kenasti mängus. Normaalaja lõpus oli tartlastel suurepärane võimalus võitmiseks, kuid paraku Janar Taltsi lõpusekundi kaugvise ei tabanud. Normaalaeg lõppes numbritega 94:94.

Lisaajal juhtis Avtodor enamuse ajast paari punktiga, kuid 1.05 enne lõppu viis Taltsi tabav kolmene tartlased ette 106:105. See osutus ka võidukorviks, sest kumbki meeskond enam palli korvi ei saanudki. Lõpusekunditel eksis Joosep Toome kahel vabaviskel, kuid ka vastased ei jõudnud enam viskeni.

Rocki resultatiivseim oli Gert Dorbek, kes viskas 24 punkti. Talts lisas 23, Augustas Peciukevicius 18 ja Toome 15 punkti. Avtodori resultatiivsemad olid Micah Downs ja Travis Peterson võrdselt 22 punktiga.

Rockil on nüüd tabelis 1 võit ja 1 kaotus, avamängu pidanud Avtodoril üks kaotus.