Kalevlased jäid kohtumise alguses 2:6 kaotusseisu, kuid vastasid siis 10:0 vahespurdiga. Ründelauas hätta jäänud kalevlased lasid seejärel kodumeeskonnal teha 8:0 spurdi, ent Branko Mirkovici lõpusekundite kaugvise tõi neljandiku lõpuks tabloole edunumbrid 15:14. Teisel perioodil jätkus võrdne mäng ja poolajaks sai punktise edumaa Ungari klubi - 36:35.

Kolmas veerand kujunes Kalevi jaoks tõeliseks õudusunenäoks, sest Ungari meister tegi 39:40 kaotusseisust alates koguni 14:0 spurdi. Korraks kärises vahe lausa 18-punktiliseks (42:60) ning veerandaja lõpuks särasid tablool kurvad numbrid 45:60. Ka otsustav veerand ei pakkunud midagi rõõmustavat ning Kalev pidi vastu võtma kindla kaotuse 64:79.

Eesti meisterklubi resultatiivsemad olid Janari Jõesaar 12 ja Martynas Mažeika 11 punktiga, Ungari meeskonna parim oli neli kaugviset (6-st) tabanud ameeriklane Kasey Hill 23 silmaga. Kalev jäi suurelt alla lauavõitluses (27:45) ja sai 32-st kaugviskest korvi vaid seitse (22%).