Poolajaks oli Kalev/Cramo kaotusseis juba 24-punktiline. Viimase veerandi eel juhtis Unics juba 27 punktiga ning neljas periood kaotati lausa 24:6!

Eesti poolelt tõi 16 punkti Reimo Tamm. Gregor Arbet lisas 14 punkti ja 8 lauapalli. Joosep Toome ning Bamba Fall lõpetasid kohtumise viie veaga. Toome tõi 4 lauda, 3 söötu ning tegi 5 pallikaotust. Fall jõudis mängus püsida vaid 10 minutit ning tõi 2 punkti.

Vastaste poolelt jõudsid kahekohalise punktisummani tervelt viis mängijat. Parim oli 19 punktiga NBA kogemustega keskmängija Nathan Jawai. Henry Domercant ning Lynn Greer lisasid 16.

Cramo jaoks oli tegemist 12. kaotusega 1 võidu kõrval. Euroliigas 16 parema seas edasipääsu kindlustanud Unics sai vastupidiselt 12. võidu 1 kaotuse kõrvale.