Kalev alustas mängu hästi ning võitis ka avaveerandi 19:18, kuid kohe teise neljandiku alguses tegi Unics suure spurdi ja läks poolajale vastu juba 50:37 eduseisus. Teisel poolajal Kalevil enam mängu tagasi tulla ei õnnestunud ning 22-punktiline kaotus oligi tõsiasi.

Kalevi poolel kogusid kahekohalise arvu punkte Keith Benson (18p) ja Rain Veideman (17p). Võitjate parim oli Valeri Lihhodei 26 punktiga, aasta alguses Kalevist Unicsisse siirdunud Rolands Freimanis üheksa minutiga punktiarvet ei avanud.

Kalev hoiab Ühisliigas kogutud 14 võidu ja 16 kaotusega kaheksandat kohta, mis tagaks ühtlasi ka pääsu playoff'i. Et Kalev täna kaotas, tuleb nüüd hoolikalt jälgida, mida teevad lähijälitajad Riia VEF ja Astana viimases kolmes mängus.

Hetkel on VEFil kirjas 11 võitu ning 16 kaotust ja Astanal, kes täna võitis Samaara Krasnõje Krõljat 72:50, 11 võitu ning 17 kaotust. Korra kohtuvad Kalevi rivaalid ka omavahel. Täna mängib VEF kodus Saraatovi Avtodoriga (kell 19.30).