Avapoolaeg möödus skoorivaeses mängus. Kui esimese veerandi võitis Djion 16:9, siis poolajale mindi külalismeeskonna 22:21 juhtimisel.

Ka kolmas veerand kulges punkt-punkti mängus - otsustavale neljandikule pääses kodumeeskond Tarvas ühepunktilises eduseisus. Rakvere alustas neljandat veerandit imeliselt. Mitmekülgne mäng - kaugvisked, läbimurded ja Gregory Jenkinsi suurepärane tegutsemine korvi all - viis Rakvere neli minutit enne mängu lõppu juba 10 punktiga juhtima 57:47 ja 59:49.

Pärast Tarvase põhimängujuhi Giedrius Gustase viiendat viga kujunes mängu lõpp siiski pingeliseks. 15 sekundit enne mängu lõppu tabasid vastased kaugviske ning läksid punktiga juhtima. Rakverele jäi küll viimane rünnak, kuid Maris Laksa kolmepunktivise ei tabanud ning napp kaotus oli tõsiasi.

Rakvere resultatiivseim oli Silver Leppik 14 punkti ja 6 lauapalliga, Giedris Gustas ja Gregory Jenkins lisasid 12 punkti. Djioni parim oli võiduviske tabanud Andre Harris 22 punktiga.

Nädal tagasi alustas Tarvas klubi ajaloo esimest eurosarja alagrupiturniiri võõrsil 71:78 kaotusega Hollandi klubile Den Bosch. Dijon omakorda jäi üllatuslikult koduväljakul alla Belgia klubile Antverpen Giants 68:74. Kuna alagrupist saavad edasi kaks paremat, muutus Rakvere seis tänase kaotusega ülimalt raskeks.