Kohtumise avaveerand kulges punkt-punkti mängus ning lõppes külaliste eduga 25:24. Teisel veerandil oli Raplal raskusi skooritegemisega. Kalev tõhustas samal ajal kaitset ja muukis Rapla maa-ala kaitse lahti. Vahepeal paisus Cramo eduseis suisa 16 punktile, kuid poolajale mindi siiski Kalevi 44:33 juhtimisel.

Teise poolaja alguses tuli Rapla 6 silma kaugusele, kuid edasise kohtumise roosilisemaks seisuks see koduvõistkonnale jäigi.

Kalevi kangelaseks võib täna pidada pingilt mängu lülitunud Rain Veidemani, kes tõi võitjatele 21 punkti, võttis maha 5 lauapalli ja jagas kaaslastele 4 resultatiivset söötu. Rolands Freimanis viskas 15 punkti, tabades kolmeseid sajaprotsendiliselt (3/3).

Kaotajate poolt tegi korraliku mängu William Artino, kes sai puhata napilt üle kahe minuti. Väljakul oldud ajaga tõi mees Raplale 15 punkti ja 13 lauapalli. Lisaks lasi ta VTB Ühisliiga parimal lauavõitlejal Josh Boone’il noppida ainult 3 lauapalli, aga nagu Alar Varrak mängujärgses intervjuus avaldas, vaevavad ameeriklast ka väiksed tervisehädad.

Topeltvõidu kirja saanud BC Kalev/Cramo on jätkuvalt turniiritabeli esikohal täisedu 11 võiduga. Raplale oli tänane kaotus hooaja viies 9 võidu kõrvale. Selle saldoga asutakse tabelis kolmandal kohal.

Rapla mehed saavad uuesti pea 10 päeva puhata, kuna järgmine mäng on neil alles 9. jaanuaril, kui võetakse kodusaalis vastu TTÜ KK.

Kalev/Cramo peab järgmise mängu juba homme, kui sõidetakse külla turniiritabelis seitsmendal kohal paiknevale Pärnule. Selles mängus peaks Pärnu poolt väljakule tulema ka tiimiga liitunud ameeriklane Mark Dorris. Samuti on homne kohtumine esimene mäng tagasi klubiga taasliitunud Joonas Järvelainenile. Kohtumine algab kell 19 Pärnu Spordihallis ning otseülekande teeb Delfi TV.