Poolaja kaotas 1182 juba suurelt 28:45. Mängu saatuse otsustas lõplikult TTT 17:2 spurt alates kolmanda veerandaja lõpust.

„Minu hinnangul andis mäng lootust, eriti just mängujoonis,“ kommenteeris 1182 peatreener Howard Frier. „Palju jätsime oma võimalusi kasutamata, võibolla ikkagi kammitses kodus see võimalus üllatada... Olen oma naiskonna üle uhke, samas tugevam oli parem. Igatahes andis see mäng homseks pronksimänguks lootust.“

Pirgit Püü ütles, et kuigi mängu algus oli küllalt hea, käis eestlannade esitus üles-alla: „Homseks veel agressiivsust juurde, nii oleme heitluseks medali eest valmis.“

Statistika põhikategooriad olid üsna võrdsed: laud TTT-le 47-46, korvisöödud 1182-le 18-17, pallikaotusi oli eestlannadel 16, TTT-l 9. Kahepunktivisked TTT kasuks 51 vs 39 %, kolmesed meile 24 vs 23 %, vabavisked meile 73 vs 64 %. Oluline lisa statistikast: korvi alt pani TTT 46 punkti eestlannade 24 vastu.

Sydney Carter tõi võitjaile 19, Ieva Kraština 15, Kristen Mann 13 ja Ruta Veidere 13 punkti; 1182 poolel Pirgit Püü 12, Marit Maaring 12, Annika Köster 10, Mailis Pokk 9, Janett Perv 8, Laina Mesila-Kaarmann 8 ja Marie Roosalu 5 punkti. Tagasihoidlikuks jäi üheksa pallikaotust teinud Birgit Piiburi panus – 29 min ja 2 punkti.

Homme kell 15.30 algavas pronksimängus kohtub 1182 Liepajaga, kes kaotas 55:75 Soome võistkonnale Catz. Finaal TTT ja Catzi vahel algab homme kell 18.