Kalev kaotas avaveerandi 21:24, oli poolajavileks taga 38:47, ent suutis otsustava veerandi alguseks vähendada kaotusnumbrid 63:65-le.

Kui Anton Ponomarjov tabas 1.48 enne lõpuvilet kaugviske ja viis Astana juba 11 punktiga juhtima, tundus, et mäng on tehtud. Kalev suutis aga pooleteise minutiga teha 10:2 vahespurdi ning jõudis veel kolme silma kaugusele (80:83). Paraku rohkem punkte Kalev enam ei visanud ning lõppseisu vormistasid Jerry Johnsoni ja Nik Caner-Medley vabavisked.

Kalevi resultatiivseim oli Rolands Freimanis 28 punkti ja 8 lauapalliga, üheksast kaugviskest kaks tabanud Morris Curry lisas 21 silma ja 4 resultatiivset söötu. Lauavõitluse koguni 51: 27 võitnud Astana parimatena tõid Caner-Medley 24 punkti ja 10 lauda ning Patrick Calathes 16 silma ja 14 lauda.

Kalev/Cramo jagab nüüd 4 võidu ja 12 kaotusega eelviimast ehk 15. kohta, Astana on 6 võidu ja 10 kaotusega üheksas.