Kohtumise alguses haaras juhtohjad enda kätte Cesise naiskond. Avaveerandi lõpuks suutsid eestlannad vähendada kaotusseisu 2 punktini. Teisel veerandajal hoidis Läti naiskond mõnepunktilist edu, kuid Tallinna Ülikool püsis hästi kannul. Pikamale mõtlemispausile mindi Cesise juhtimisel 46:41.

Mängu teise poolaja alguses tekkis Tallinna Ülikoolil mõõn. Pea 4 minuti jooksul ei suudetud ühtegi korvi visata. Cesis viskas aga samal ajal 14 silma järjest. Eestlannadel oli raskusi nende hea hoo pidurdamisega ja nii suureneski kaotusseis veerandi lõpuks 19 punktini.

Viimasel kümnel minutil jätkas Cesis kohtumise domineerimist ja Tallinna Ülikoolil tuli mängu lõppedes vastu võtta kaotus numbritega 66:91.

Naiskonna resultatiivseim oli Ashley Wallace 23 punktiga. Kerttu Jallai tegi kaksikduubli visates 15 silma ja võttes 10 lauapalli. Pirgit Püü lisas 14 punkti.

Cesise tulemuslikum oli Keisha Hampton 22 punkti ja 10 lauapalliga.

Tallinna Ülikoolil on selleks hooajaks Ühisliiga mängud läbi. Kersti Sireli hoolealused kogusid kokku 11 võitu ja said 11 kaotust.

Tallinna Ülikooli hooaeg jätkub Eesti meistrivõistluste play-offi mängudega. Poolfinaalis minnakse vastamisi Audentese SG/Noortekoondisega.