Tallinna TV uudistejuht: Kalev/Cramo valis parima pakkumise

 (36)
Tallinna TV uudistejuht: Kalev/Cramo valis parima pakkumise
Foto: Andres Putting

Tallinna TV tegi üllatava ja julge käigu, kui sõlmis lepingu BC Kalev/Cramo VTB Ühisliiga mängude näitamiseks. Vaatajani tuuakse septembrist märtsini kestval alagrupiturniiril kõik Eesti meisterklubi kohtumised. Kokku jõuab ekraanile 16 mängu.


Tallinna TV uudistejuhi Revo Raudjärve sõnul, tänu kellele kokkuleppe Kalev/Cramoga sündis, andis vihjamisi mõista, et sisuliselt võeti mängud ETV käest ära. "Nende küsitud hind pildi tootmise eest oli sedavõrd kõrge, et palusime klubilt võimalust omapoolse pakkumise tegemiseks. Kalev/Cramo päris tasuta ülekandeid ei saa, kuid summad on kordades väiksemad," kinnitas Raudjärv.

"Kindlasti pakume mängude juurde ka analüüsivat korvpallistuudiot, seda nii kohtumise eel, vaheajal kui mängu lõpus. Eetriaega meil on ja kindlasti ei jäta me mängulõppe otseülekandes näitamata," viitas Raudjärv ETV suvisele prohmakale Eesti korvpallikoondise EM-valikmängu transleerimisel.

"Usun, et korvpalliülekannete saamine mõjub Tallinna TV mainele hästi. Oleme tahtmist täis ja soovime näidata, et suudame pakkuda tasemel ülekandeid. Kibe töö käib, sest esimene mäng ootab ees juba järgmisel nädalal," lõpetas Raudjärv.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare