Rumeenia liiga keskmik Rovinari tegi eurosarjas debüüdi, Rock jõudis teadupärast mullu samas sarjas veerandfinaali.

Esimese veerandaja järel juhtis Rumeenia klubi 21:15. Teisel veerandajal dikteeris jätkuvalt mängu kodumeeskond, kuid Rock suutis poolaja lõpus paremini tegutseda ja vahe vähendada minimaalseks 34:35. Augustas Peciukevicius kohtumises kaasa ei teinud.

Kolmanda veerandaja järel juhtis Rock 47:46. Rocki viis veerandaja viimasel minutil kolmesega esmakordselt juhtima Timo Eichfuss. Kahjuks jäi see tartlastele viimaseks helgeks hetkeks. Otsustav veerand kaotati 9:28.

Rocki resultatiivseim 17 punktiga Eichfuss, 12 punkti lisas Gert Dorbek. Tartlased tegid koguni 21 pallikaotust, neist 7 läks Valmo Kriisa arvele. Rovinari mängijad tegi kokku vaid 9 pallikaotust.

Nädala pärast mängib TÜ/Rock kodus Sofia Lukoil Academic meeskonnaga, kes täna kaotas üllatuslikult koduväljakul ungarlaste Körmendile 75:80. Delfi näitab kohtumist otseülekandes.