Ainus kaotus tuli vastu võtta turniiri esimeses mängus BC Donetski meeskonnalt 50:53. Selle mängu
resultatiivseimad olid Ken Kuber 12, Norman Käbin 11 ja Robert Valge 10 punktiga.

Turniiri teises mängus kohuti Krasnõje Krõlja meeskonnaga. Kuigi esimene veerandaeg kaotati lausa 12:25, suudeti ennast siiski kokku võtta ja närvilises mängus peale jääda 57:56. Mängu otsustava korvi tegi Germo Nõgesmaa, suurimad skoorijad olid Robert Valge 23 ja Ken Kuber 10 punktiga.

Kolmandas kohtumises mindi kokku Ukraina meeskonnaga BC Meštšerjakova. Seekord vastastele sõnaõigust ei antud ning kindel võit vormistati tulemusega 60:38. Enim skoorisid Norman Käbin 22, Robert Valge 14 ja Ivalo Pajumets 10 punktiga.

Etapi parim ja tasavägiseim mäng oli meeskonnal kohaliku BC Himkiga, kus mängis koguni 5 Venemaa noortekoondise liiget. Suuremate ja tugevamate vastastega tegid meie poisid kindlasti selle turniiri parima soorituse. Kuigi enne viimast veerandaega oldi taga 8 punktiga, siis viimane veerandaeg võideti 23:7 ja kogu mäng 66:58. Enim punkte tegid Norman Käbin 22, Robert Valge 15 ja Ivalo Pajumets 14.

Esikohta otsustavas mängus mindi vastamisi BS Klaipeda meeskonnaga. KK Pärnu võitis napilt kõik veerandajad ja kogu mängu 68:57. Enim skoori tegid Robert Valge 23, Norman Käbin 18 ja Martin Ütsmüts 11 punkti.