Sokk mängis 36 minutit, viskas 15 punkti, andis 5 resultatiivset söötu, sai kätte 3 lauapalli ja tegi 2 vaheltlõiget. Visked väljakult 6/10. Miinuspoolele tuleb kanda 2 pallikaotust. Efektiivsusnäitaja osas oli see Soku Balkani liiga parim mäng.

Craiova näitas võõrsil mängides head võitlusvaimu, kui neljandal veerandajal tuldi välja 12 punktilisest kaotusseisust. Vähe sellest, kolm minutit enne normaalaja lõppu oldi taga 11 punktiga 60:71, kuid 11:0 spurt võrdsustas seisu. Lisaajaks püssirohtu enam ei jätkunud.

Vastaste tulemuslikum oli 26 punkti ja 10 lauapalliga DeShawn Sims. 26-aastane ameeriklane oli hooajal 2010/2011 NBA tütarliiga D-League´i parim uustulnuk.

Galil Bilboa hoiab võiduprotsendilt Balkani liigas liidrikohta (8 võitu / 4 kaotust), Craiova on 7. kohal (6 võitu / 8 kaotust).