Küll tegi Vene isiklikus plaanis väga korraliku mängu, visates 24 minutiga 18 punkti, võttes neli lauapalli ja andes kolm korvisöötu. See on eestlasest ääremängija uus punktirekord EuroCupi sarjas. Visked väljakult 5/10, vabavisked 5/5.

Mäng läks 8700-pealise publiku silme all Hapoeli kätte teisel veerandajal, kus kodumeeskond pani paremuse maksma numbritega 29:13. Sealt Nižni Novgorod enam välja ei rabelenud.

Võitjate poolel viskasid võrdselt 21 punkti Curtis Jerrells ja Shawn Jones. Hapoel oli suurelt üle lauavõitluses 46-25, ründelauad 16-5. Iisraeli klubis mängib tänavu teadupärast ka endine NBA täht Amar'e Stoudemire, kes Nižni vastu viskas 8 punkti ja võttis 5 lauapalli.

Kahe vooru järel on Hapoelil G-grupis ainsana kaks võitu, Nižni Novgorod ning Peterburi Zenit jätkavad ühe võiduga. Võõrsil Zenitile 79:88 alla jäänud Vilniuse Lietuvos rytas pole võiduarvet veel avanud.