Selgusid korvpallihooaja 2005/06 parimad

 (51)
Tanel Tein, TÜ/Rock
www.basket.ee

Selgunud on lõppenud korvpallihooaja parimad, kelle valimisel võttis Eesti Korvpalliliit arvesse treenerite, fännide ja ajakirjanike arvamust.

Parim meeskorvpallur — Gert Kullamäe / Den Bosch EiffelTowers

Parim naiskorvpallur — Merike Anderson / Helsingi Pantterit

SEB Ühispanga Korvpalli Meistriliiga tähtede viisik: Tanel Sokk / Dalkia-Nybit, Tanel Tein / TÜ-Rock, Gregor Arbet / Dalkia-Nybit, Rait Keerles / BC Kalev-Cramo, Vallo Allingu / TÜ-Rock

SEB Ühispanga Korvpalli Meistriliiga kasulikum mängija — Tanel Tein / TÜ-Rock

SEB Ühispanga Korvpalli Meistriliiga parim treener — Aivar Kuusmaa / BC Kalev-Cramo

SEB Ühispanga Korvpalli Meistriliiga parim noormängija (sündinud 1986. a ja hiljem) — Sten-Timmu Sokk / Noortekoondis-Audentes

Naiste Korvpalli Meistriliiga tähtede viisik: Irja Zilmer / TLÜ-AJ Tooted, Gerly Kostla / TLÜ- AJ Tooted, Aleksandra Skorohhodova / Tallinna Kalev, Katrin Olmari / TLÜ-AJ Tooted, Eva Möldre / TLÜ-AJ Tooted

Naiste Korvpalli Meistriliiga kasulikum mängija — Katrin Olmari / TLÜ-AJ Tooted

Naiste Korvpalli Meistriliiga parim treener — Kersti Sirel / TLÜ-AJ Tooted

Naiste Korvpalli Meistriliiga parim noormängija (sündinud 1986. a ja hiljem) — Aleksandra Skorohhodova / Tallinna Kalev

Paremad noorte treenerid:
Noormeeste treenerid:
1. Tiit Sokk / T.Soku Korvpallikool, 2. Priit Vene / TTÜ Korvpalliklubi, 3. Jaak Jalakas / Sportkunda

Neidude treenerid
1. Maia Dorbek / Siili Palliklubi, 2. Udo Saidla / Parksepa Spordiklubi, 3. Jaanus Levkoi / Audentese Spordiklubi

Paremad noormängijad:
Noormehed
U-20: 1. Mario Luik / Korvpalliklubi Taba 89, 2. Allar Velleram / Tartu Palliklubi, 3. Mihkel Niine / TTÜ Korvpalliklubi

A-klass: 1. Sten-Timmu Sokk / T.Soku Korvpallikool, 2. Ivar Tulit / T.Soku Korvpallikool 3. Tanel Kurbas / T.Soku Korvpallikool

B1-klass: 1. Siim-Sander Vene / TTÜ Korvpalliklubi, 2. Erik Keedus / TTÜ Korvpalliklubi, 3. Freddy Talts / Märjamaa Spordiklubi

B2-klass: 1. Martin Dorbek / Siili Palliklubi, 2. Joonas Ollisaar / Siili Palliklubi, 3. Henry Ahven / Kotree Spordiklubi

C1-klass: 1. Rannar Raap / Korvpalliklubi Pärnu, 2. Jaan Puidet / Siili Palliklubi, 3. Remy Põld / Siili Palliklubi

C2-klass: 1. Oliver Ross / Rapla Korvpallikool, 2. Jalmar-Joosep Saar / Korvpalliklubi Hito, 3. Rait-Riivo Laane / Kohila Spordiklubi

Neiud:
A-klass: 1. Aleksandra Skorohhodova / BC Vars, 2. Sandra Andresson / Audentese Spordiklubi, 3. Kati Rausberg / Audentese Spordiklubi

B-klass: 1. Triin Teppo / Korvpalliklubi Taba-89, 2. Triin Mitt / Korvpalliklubi Taba 89, 3. Janett Perv / Siili Palliklubi

C1-klass: 1. Annika Köster / Siili Palliklubi, 2. Mailis Pokk / Korvpalliklubi Taba 89, 3. Merlin Holter / Siili Palliklubi

C2-klass: 1. Liis Riis / Siili Palliklubi, 2. Gerly Lõhmus / Korvpalliklubi Taba 89, 3. Merlin Holter / Siili Palliklubi
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare