Viimane kaotus pärineb Rockil alles 12. novembrist, kui võõrsil tuli EuroChallenge sarja raames tunnistada Viini Zepteri 82:74 paremust.

Mis aga on toimunud edasi?

15.11 Eesti meistriliigas 87:60 võit Valga üle - paarisajapealise kodupubliku ees, kelle hulgas oli ka kolm päeva varem Viinis pettuma pidanud fänniseltskond, tegi parima esituse 13 punkti ja 8 lauapalliga Timo Eichfuss, vigastuspausilt naasis Augustas Peciukevicius.

16.11 Karikasarja veerandfinaalis 89:66 võit TYCO Rapla üle - Viljandi spordihoones juba avaveerandi 10 punktiga võitnud Rock ei andnud Raplale mingit sõnaõigust. Joosep Toome panustas 17 punkti ja 7 lauapalli, Kurbas hiilgas 13 ja Talts 11 punktiga.

19.11 EuroChallge sarjas 99:65 võit Södertälje Kingsi üle - kodusaalis oldi selg vastu seina, sest kaotus oleks tartlased eurosarjas sisuliselt edasipääsuta jätnud. Peciukevicius oli vigastusest lõplikult võitu saanud ning tegi hiilgemängu 25 punktiga.

22.11 Balti liigas 81:79 võit Prienai Tonybeti üle - Leedu liiga teise meeskonna vastu jäädi viimase veerandi eel 18-punktilisse kaotusseisu (48:66), kuid imekombel oli Tartu tablool mängu lõpuks kodumeeskonna võidunumbrid. Janar Talts lõpetas mängu efektse pealtpanekuga ja oli üks resultatiivsemaid 16 punktiga, sama palju viskas Tanel Kurbas.

26.11 Meistriliigas 77:62 võit TYCO Rapla üle
- sarnaselt mõni päev varem peetud karikamänguga domineeris Rock mängu täielikult, leedukas Vilmantas Dilys viskas debüütmängus 16 punkti.

29.11 Meistriliigas 90:67 võit Rakvere Tarvase üle - Kastani Arena tuhandepealise publiku ees võideti juba avaveerand 30:18 ja poolaeg 50:34. Dilys järjekordselt meeskonna parim 17 punktiga.

3.12 EuroChallenge sarjas 81:63 võit Ventspilsi üle - jõulukuu esimeses mängus külastati eurosarja alagrupiliidrit. Avaveerandi kaotanud Rock tegi teisel neljandikul 14:5 spurdi ning teisel poolajal lätlased enam vahet alla kümne punkti ei saanudki. Vincent Simpson ja Tanel Kurbas olid parimad 16 punktiga.

7.12 Balti liigas 84:59 võit Caspiy üle - Eichfuss võõrustas Kasahstani meeskondad 18 punkti ja 5 lauapalliga. Täielikult mängu valitsenud Rock juhtis juba esimese veerandi järel 25:9, viimasel neljandikul oli vahe korraks isegi 34 punkti.

10.12 EuroChallenge sarjas 83:60 võit Viini Zepteri üle - kolmas järjestikune võit eurosarjas, taaskord säras Peciukevicius, kes kogus 15 punkti, 5 korvisöötu ja 5 lauapalli. "Nüüd on meie asi siin mitte libastuda kuskil ja hoida positiivsemat tooni. Oleme heas seisus, aga kui peaks nii minema, et me teisipäeval libastume, ei pruugi see eelnev midagi tähedada. Püüame kõik koos, et seda ei juhtuks," ütles peatreener Gert Kullamäe.

14.12 Meistriliigas 85:65 võit Tallinna Kalevi üle - kahe tähtsa euromängu vahele mahtus reis pealinna, kus tasavägine esimene poolaeg võideti 49:42, kolmas veerand aga juba suuremalt 67:51. Janar Talts hiilgas 24 punkti ja 10 lauapalliga.

17.12 EuroChallenge sarjas 76:72 võit Södertälje Kingsi üle - kaotus tähendanuks alagrupiturniiriga piirdumist, võit edasipääsu. Tasavägise mängu järel võit tuli! Dilys oli üleplatsimees 23 punkti ja 9 lauapalliga.

19.12 Meistriliigas 105:68 võit KK Pärnu üle - karikavõistluste eel näidati tippkorvpalli ka Pärnu publikule, vanameister Valmo Kriisa kogus Rocki parimana 19 punkti, 5 söötu ja 5 lauapalli.

21.12 Karikavõistluste poolfinaalis 97:70 võit Rakvere Tarva üle - Tarvas püsis mängus vaid esimese veerandi keskpaigani, kui algas Rocki 9:0 spurt. Avaveerand võideti 32:19, poolajaks juhiti 55:41. Dilys viskas võitjate parimana 20 punkti ja võttis maha 4 lauda.

Täna kell 20 läheb Rock finaalis vastamisi Kalev/Cramoga, kellelt viimati võeti 9. novembril kodusaalis vastu 75:78 kaotus. Mängu kannab otsepildis üle Delfi TV.