Kalevil oli seejuures normaalaja lõpus võimalik võit võtta, kuid nende viimasel rünnakul viskas John Linehan mööda ja lauapalli hankinud Kristjan Kangur sai kulbi.

Vaata tervet galeriid SIIT

Mängu käik:
Lisaaeg:
Rock võidab imeviskest, mille tegi Tanoka Beard kaugelt üheksa meetri pealt - 71:68!
Rocki viimane rünnak.
2 sekundit lõpuni ja Nate Fox tabab kukkumise pealt - 68:68!
7 sekundit lõpuni - Linehani kaugvise ei taba. Pall jääb Kalevile.
23 sekundit lõpuni ja Tsintsadze kolmene viib Rocki 68:66 juhtima!
Fox eksib rünnakul.

1.26 lõpuni - Kullamäe vabavisked ja seis viigis 65:65!
1.40 mängida - Pace viib Kalevi 65:63 juhtima.
1.55 lõpuni - viik 63:63, Tsintsadze kolmene!
2.20 lõpuni - Kalev juhib 63:30. Pace tabas!
Poolteist minutit mängitud - Kalev juhib 61:60. Doronin teeb Rocki rünnakul pallikaotuse, Tsintsadze neljanda vea otsa! Mõlemad Kalevi vabavisked mööda!

Neljas veerand:
Kalevi viimane rünnak ei too tulemust. Linehan viskab mööda ja lauapalli saanud Kangurile pannakse kulp! Tuleb lisaaeg seisul 59:59.

9 sekundit mängida ning Linehan kaotab palli ja teeb vea Kullamäele. Kullamäe tabab mõlemad vabavisked - 59:59.

33 sekundit lõpuni, Tsintsadze kaotab rünnakul palli. Kalev ikka ees 59:57. Väga närviline mäng.

1.45 lõpuni ja Doronin tabab üliolulise kaugviske - seis 59:57 Kalevile.

2.30 mängida. Seis ikka 59:54 kalevlastele.

Kuus minutit mängitud ja Kalev ees 59:54. Kangurilt viimati ülioluline kolmene!
Neli minutit mängitud. Sanikidze teeb jooksu, Kalev juhib 56:51.
Kalev kolm minutit kuival! Seis viigis 51:51.
Alanud on otsustav veerand. Kalev ees 51:45.

Kolmas veerand:
Kolmanda veerandi järel juhib Kalev 51:45. Veerandaeg Kalevile 26:12.
Kaks minutit mängida: Kalev juhib 46:38. Rock visanud kaheksa minutiga 5 punkti!
Kalev pääseb kolmanda veerandi keskpaigaks ette 39:36. Rock on visanud vaid kolm punkti! Kalevlased on oma agressiivse kaitsemängu tööle saanud.

Teine veerand:
Avapoolaeg Rockile 33:25.

2 minutit teist veerandit mängida. Rock juhib 29:24.
Väga närviline mäng. Visked ei lähe.
Veerandi keskel seis 21:19 Rockile. Mõlemad meeskonnad viskavad ridamisi mööda.
Teise veerandi alguses Rock neli minutit kuival ja Kalev jõuab 19:19 viigini.

Esimene veerand:
Avaveerandi on võitnud Rock 19:13.

Rock pääseb juba 19:8 juhtima.
Veerandaja keskpaigaks ees külalised 11:5. Vucinic võtab esimese mõtlemisaja.
Kolmeminutilise mängu järel juhib Rock 8:3.
Mänguskoori avas Doronin täpse kaugviskega - 3:0 Rockile.
Mäng on alanud. Kohtumist vilistavad Läti ja Leedu kohtunikud.

Mängu eelvaade:

Esimese mängu nädal tagasi Tallinnas võitis Tartu klubi 76:70, laupäeval aga sai Kalev/Cramo võõrsil magusa ja võimsa 84:56 revanši.

"Olime avamängus liiga kindlad võidus, seda viga me kolmapäeval enam ei tee," sõnas Kalevi peatreener Nenad Vucinic ETV-le. "Üritame mängida veel paremini kui Tartus."

"Peame endale teadvustama, et siin seerias punkte ei loeta, loevad vaid võidud," kommenteeris Rocki peatreener Indrek Visnapuu. "Me peame Tallinnas kindlasti olema füüsiliselt ja vaimselt rohkem valmis Kalevi agressiivsele füüsilisele mängule vastu astuma."