Finaalis kohtusid kahe eelmise aasta meister Nõmme Rim ning TTÜ SK noored mängumehed, vahendab basket.ee.

Esimene poolaeg kuulus vanameistritele kelle suurim eduseis oli 15 punkti. Paruku teise poolaja algus neile head ei tõotanud ning vastased haarasid initsiatiivi, juhtides vahepeal isegi viie punktiga.

Kõik algas aga uuesti neljandal veerandajal, mida alustati viigiseisult. Pingelises ja pinevas viimases kümnes minutis väristasid nooremad mängumehed liialt kätt ja Nõmme Rim võis kolmandat aastat järjest triumfieerida Tallinna meistrina, lõpptulemuseks jäi 77:72.

Tallinna meistriteks tulid Ivo Uibukant, Indrek Reinbok, Erki Kivinukk, Martin Pius, Priit Ilver, Janek Küppar, Ingmar Daub, Fred Randver, Kardo Kõiv, Raido Roos, Tarmo Leppoja, Rainer Vakra, Jüri Ratas, Kaido Seil, Reimo Luht.