Tasavägist heitlust jätkus laupäeval Raplas vaid esimesse veerandisse (19:14), teisel veerandajal läks Rapla eest (33:14) ning võitis poolaja 42:24. Korraks kärises Rapla edu ka 30 silmale, ent lõpuks siis võit 82:63. Kerdu Arbet-Lenear viskas 18 punkti.

Pühapäeval jäi G4S Noorteliiga võistkond võõrsil alla Läti U16 koondisele 41:59 (24:27). Seejuures päev varem oli Läti U16 alistanud koduses duellis Läti Ülikooli (LU) 69:65.

G4S noortekoondis jäi selgelt alla lauavõitluses (36:55) ning tabas mõnevõrra kehvemini. Johanna-Eliise Teder kogus 12 punkti.

Tartu Ülikool/Kalev jäi aga pühapäeval kodus alla Riia TTT Juunioritele - tulemus 53:84. Kindlasti polnud tegu tartlannade (kes on tänavu üldiselt sisukalt mänginud) parimate kilda kuuluva etteastega sel hooajal. Mäng läks käest ära juba avapoolajal.

Anna-Gret Asi ja Nele Laurimaa tõid Tartu edukamatena 13 punkti.

Alumises vahegrupis (kohad 5.-11) on Rapla KK-l nüüd 11 võitu ja 3 kaotust, järgnevad TTT Juuniorid 9-6, Tallinna Ülikool 8-4, Tartu 4-9, LU 3-11, Läti U16 koondis 2-12 ja G4S Noorteliiga 1-12.