Avaveerand kujunes korviderohkeks ning kuulus Raplale 22:18. Teisel veerandajal sai TLÜ oma kaitse paremini tööle, Rapla rünnakud muutusid ühekülgseks ning TLÜ pääses poolajaks juhtima 37:35.

Kolmas veerand kujunes mängus üsnagi otsustavaks, kui Rapla KK võttis selle ära 17:9. Nüüd olid külalised need, kes suutsid kaitses paremini tegutseda, mitmelgi korral tabasid Rapla naised rünnaku viimastel sekunditel. Ka domineerisid Rapla mängijad lauas, mis oli mõneti üllatav.

Viimasele veerandile läks kodunaiskond 46:52 kaotusseisus. Esmalt vahe paisus veelgi, kuid peagi jõudis TLÜ tänu MacKay, Üpruse ja Viirmaa (3p) korvidele viigini 56:56. Aga ei enamat. Kaitses pingutasid mõlemad kenasti, kuid ometi lasi TLÜ paaril korral vastasel korvialuses tsoonis ladusalt kombineerida ning need paar korvi said ka saatuslikuks.

Paraku oli TLÜ-l probleeme vigadega (R.Rits langes välja viis minutit enne lõppu) ja Rapla tabas lõpus hästi vabaviskeid.

Rapla oli lauas parem koguni 44:29, korvisöödud see-eest TLÜ-le 18:11. Kahepunktivisked TLÜ kasuks 39 vs 36 %, kolmesed TLÜ-le 46 vs 36 %.

TLÜ resultatiivsemad: Samantha MacKay 22p+6rs, Greeta Üprus 11p+4 lp, Trine Kasemägi 11p+8 lp, Viive-Kai Rebane 21 minutiga 4p+3lp+2rs.

Rapla KK: Pirgit Püü 18p+5lp+4rs, Darja Lipanskaja 13p, Francisca Donders 9p+10lp+5es, Laina Mesila-Kaarmann 9p+5lp.

Ühisliiga alumises vahegrupis (kohtadele 5.-11.) on Rapla KK-l nüüd liidrina saldo 12 võitu - 3 kaotust, Tallinna Ülikoolil teisena 10-4 ning Riia TTT Juunioridel 10-7.