Sisuliselt kuue mehega mänginud Rapla suutis viimase kahe minutiga vähendada kaotusseisu üheksalt punktilt kahele, kuid lõpp kuulus ikkagi Jurmalale, kelle võidu vormistasid Edgars Jeromanovs ja Karlis Lasmanis vabaviskejoonel.

Eesti klubi resultatiivsemad olid Dominique Hawkins ja Sven Kaldre vastavalt 21 ja 17 punktiga. Rain Veideman tabas mängust vaid ühe viske kaheksast (12%) ja piirdus nelja punktiga. Lisaks kogunes Veidemani arvele kuus lauapalli, viis resultatiivset söötu, aga ka viis pallikaotust. Viimase neist sai Veideman kirja 17 sekundit enne lõppu, kui tegi Rapla neljapunktilises kaotusseisus jooksu.

Hooaega ebaõnnestunult alustanud Raplal on nüüd turniiritabelis sarnaselt Jurmalale 3 võitu ja 5 kaotust, mis annab 15 klubi konkurentsis kõigest 11.-12. koha jagamise.

Kalev/Cramo võidukas

Üheksanda järjestikuse võidu teenis Tallinna BC Kalev/Cramo, alistades võõrsil Valmiera 84:71. Avapoolaja kolme punktiga kaotanud valitsev Eesti meister võttis jalad kõhu alt välja kolmandal veerandajal, kui võõrustajate korvi visati koguni 30 punkti. Seda eduseisu enam Donaldas Kairyse juhendatav meeskond käest ei andnud. Kalev mängis seejuures kaheksa mehega - puudusid Landen Lucas, Ivan Almeida, Erik Keedus ja Janari Jõesaar.

Kalev/Cramo järgmine mäng toimub teisipäeval, kui VTB Ühisliiga raames võõrustatakse Stelmet Enea BC Zielona Góra meeskonda. Mäng Kalevi Spordihallis algab kell 19:00.