Nii jäi kahe Eesti klubi saldoks sel nädalavahetusel alumises vahegrupis neljast null.

AmEest Rapla reisis tänaseks mänguks Riiast Liepajasse, kus asuti poolajaks ka 29:26 eduseisu. Kolmas veerand kaotati aga 7:16 ja neljas 8:19 ning kogu mäng Vega1/Liepajale 44:61.

Rapla poolel tõi mängust vaid kuuest viskest ühe tabanud ning viis viga teeninud Kaia Kosk 9 punkti, 5 lauapalli ja 3 resultatiivset söötu.

Samal ajal Riias oli Audentes enne viimast veerandit Läti U16 koondise vastu juhtimas 46:42, kuid kaotas lõpuks 52:56. Seega, viimasel veerandil viskas meie järelkasvuesindus vaid 6 silma.

Kadri-Ann Lass tõi eestlaste parimana 17 punkti, 16 lauapalli ja 7 resultatiivset söötu, Marie Roosalu 13+11+2 ja Annabel Aer 8+8+2.

"Ei oska midagi öelda kommentaariks," tähendas peatreener Jaanus Levkoi. "Arusaamatu on just juhtivate mängijate metsik pallikaotuste arv. Kõik algab peast. Eks tuleb teisipäevane mäng (Rapla) ära mängida, siis vaadata, mis edasi saab. Võibolla koosseisus mingeid muutusi teha..."