Tarva kastanid tõi tulest välja Reinar Hallik, kes viskas üleplatsimehena 35 (neist 23 teisel poolajal) punkti. Hallik teenis samuti 17 vabaviset, millest realiseeris 13. Resultatiivselt tegutsesid lisaks meeskonna kapten Martin Dorbek ja Janis Vahter, kes kogusid mõlemad 14 punkti.

Balteco parimatena viskasid Howard Frier 22 ja Anton Batanov 17 punkti.

Rakvere Tarva meeskonnas käisid väljakul kõik üheksa protokolli kantud mängijat. Põhimeestest pidi eemale jääma oma endisest koduklubist Hispaaniast vabastuskirja ootav tsenter Kaspars Cipruss.

Tarvas alustas mängu 0:12 kaotusseisust, kuivõrd madalamate liigade meeskonnad saavad karikavõistluste juhendi kohaselt visata enne kohtumise algust kolmepunktiviskeid. Balteco kolmel mängumehel oli igaühel kasutada kaks viset, millest realiseeriti kokku neli.

Avaveerandaja lõppedes näitas tabloo kodumeeskonna 29:14 edunumbreid, poolajaks saadi puhkama nende 48:37 juhtimisel. Kolmanda veerandaja esimese nelja minutiga tegi Tarvas 16:2 spurdi ja asus esmakordselt kohtumist juhtima 53:50. Otsustavale kümnele mänguminutile mindi vastu külaliste 69:64 eduseisul.