Mullust tiitlivõitu asus edukalt kaitsma Siena Montepaschi, kelle ridadesse kuulus aasta eest ka Kristjan Kangur. Siena vastaseks veerandfinaalis oli Rooma Acea, keda võideti 76:67. Samalt tabelipoolelt jõudis nelja hulka Martin Jurtomi tööandja Brindisi Enel. Brindisi alistas Veneetsia Umana 83:70. Jurtom kuulus koosseisu, kuid platsile ei pääsenud.

Koduväljaku eelist omanud Milano kaotas tulises vastasseisus Sassari Banco di Sardegnale 80:82. Kangur tegi isiklikus plaanis hea mängu, viskas 19 minutiga 12 punkti (kolmesed 4/7), ent meeskond komistas. Otsustav neljas veerand vastastele 23:14. Võitjate resultatiivseim oli 24 punktiga Drake Diener. Sassari läheb poolfinaalis kokku Cantu meeskonna alistanud Reggio Emiliaga.

Vaata, kuidas Kristjan Kangur ja Nicolo Melli Milano Armani järelkasvu utsitamas käisid: