Kalev oli esimesed kolm minutit kuival ja jäi 0:11 kaotusseisu, kuid avaveerandi lõpuks suudeti kosuda. Esimesele lühikesele vaheajale mindi 18:22 kaotusseisus. Teise veerandi alguses tabas Erik Keedus kaks kaugviset järjest ning Rain Veidemani kolmene viis Kalevi teisel minutil 27:25 juhtima! Veerandaja keskpaigaks juhtis Kalev juba kaheksa punktiga (38:30) ning venelased poolajavileks palju lähemale ei jõudnudki - esimene mängupool kuulus Kalevile 47:41. Keedus, kes oli näidanud 100%list visketabavust (kaugvisked kolmest kolm!), oli toonud 12 punkti.

Kolmas ja neljas veerand kalevlastele enam suurt rõõmu ei pakkunud. Krasnodar võitis kolmanda neljandiku 28:10 ja spurtis 12 punktiga ette (69:57). Mängupilt ei muutunud ka otsustaval veerandil, kus venelased kasvatasid järjest oma edunumbreid ning lõpuvile kõlades näitas tabloo külaliste võitu 89:71.

Kalevi tulemuslikmad olid Boone 16 ja Keedus 15 punktiga, Krasnodarile tõi hispaanlane Víctor Claver 27 punkti ja 10 lauapalli. Lokomotiv-Kubanil on nüüd turniiritabelis 5 võitu ja 3 kaotust, Kalevil 3 võitu ja 5 kaotust.

Mäletatavasti nüpedas Lokomotiv-Kuban alles mõned päevad tagasi Euroliigas Siim-Sander Vene koduklubi Kaunase Žalgirist 80:50, võites poolaja koguni 53:17.