Varese kaotas avaveerandi 22:25 ja poolaja 39:49, kuid tuli tugeva kolmanda veerandajaga mängu tagasi. Viimast veerandit alustati Reggio Emilia 63:60 juhtimisel. Normaalaeg lõppes 80:80 viigiga. Varese jaoks oli võit ülilähedal - normaalaja viimasel sekundil tabas vastaste tagamees Andre Cinciarini kolmese, mis kohtumise esimesele lisaajale viis.

Kangur sai mänguaega 52 minutit, mille jooksul viskas 15 punkti, korjas 9 punkti ja jagas 8 korvisöötu. Varese resultatiivseim oli Yakhouba Diawara 27 punkti ja 10 lauapalliga, Andy Rautins lisas 22 ja Dawan Robinson 19 punkti.

Võitjate edukaimana viskas Valle Amedeo Della 32 punkti, Andrea Cinciarina lisas 23, Rimantas Kaukenas 17, Kristof Lavrinovic 15 ja Federico Mussini 14 punkti.

Varese langes tabelis kuuendale kohale, ühe kaotuse kõrvale teise võidu saanud Reggio Emilia tõusis viiendaks.