Terve kohtumise napis kaotusseisus mänginud Kalev alustas viimast veerandit 7-0 vahespurdiga ning võttis 54:48 eduseisu. Kahjuks ei suudetud mitu järjestikust minutit korvini jõuda. Võeti vastu ebavajalikke otsuseid ning pommitati kaugelt järjest mööda, kuigi mänguaega oli ning vastastel selgelt probleeme enesekindlusega.

Seejärel suutis VEF vanameistri Kristaps Janicenoksi vedamisel tagasi mängu tulla ning järjekordne kaotus oli tõsiasi.

Bamba Fall tõi kalevlaste parimana 16 punkti ja 8 lauapalli. Devin Gibson lisas 12, Frank Elegar 10. Janicenoksi arvele jäi 14 punkti.

Eurocupi avamängus pidi Kalev/Cramo võõrsil tunnistama Türgi klubi Bandirma Banviti ülekaalukat 86:60 paremust, VEF oli avavoorus 80:71 parem Makedoonia klubist MZT Skopje Aerodrom.

Kalev/Cramo alagrupi esimeses teise vooru mängus alistas Kaasani Unics eile kodus Banviti 72:71. Täna on veel vastamisi Skopje ja Maccabi Haifa.