Seega mängib Tartu homme kell 13 Krasnojarski Jenisseiga kolmandale kohale. Seegi mäng on Delfi TV otse-eetris. Finaalis mängivad Neptunas ja Vilniuse Lietuvos rytas.

Tartu tegi Neptunase vastu suurepärase teise poolaja alguse kui 14:0 vahespurdi järel mindi ette 47:42. Leedulased tõid seejärel põhimehed uuesti sisse ja said initsiatiivi uuesti enda kätte. Ent suurt vahet sisse ei saadud ja Tartu püsis veel normaalaja viimasel minutil ühe viske kaugusel.

Lõpuks tuli alla vanduda kahe punktiga, Koos lõpusireeniga tabas Kitsing kolmese seisuks 79:81.

Vastaste keskmängija Jose Palacios viskas 23 punkti ja võttis 11 lauapalli. Temaga Tartu pikad hakkama ei saanud. Endine Leedu koondise mängumees Renaldas Seibutis lisas 15 punkti.

Tartu poolel tegi numbriliselt võimsa mängu ameeriklane Steven Cooke, kes viskas 25 punkti, andis 7 korvisöötu ja võttis 7 lauapalli. Janar Talts panustas 15 punkti ja 8 lauapalli, Kitsing 12 punkti ja Carl Engström 11 punkti.

Teises poolfinaalis oli Lietuvos rytas 92:76 üle VTB Ühisliiga klubist Jenisseist.