Tartlased võitsid TTÜ avaveerandi 19:15, poolaja 42:38 ja kolmanda veerandi 63:52. Võitjate parimana viskas Gert Dorbek 17 punkti, Evaldas Zabas lisas 16 silma, Brian Harper tegi kaksikduubli 13 punkti ja 11 lauapalliga. TTÜ tulemuslikum oli 14 punktiga Kristjan Kitsing.

Kalev/Cramo võitis avaveerandi 27:25, kuid kaotas poolaja 42:49 ning kolmanda veerandi suisa 58:71. Kuigi Cramo pääses viimase veerandi keskel uuesti juhtima, jagus pinget kuni lõpuni välja. Thomas Droney kaugviskest pääses "väike Kalev" ühe punkti kaugusele 88:89, kuid siis vastas Rain Veideman kolmesega seisuks 92:88. Viimase poole minuti jooksul üritas TLÜ/Kalev veel vigadega seisu päästa, kuid Veideman ja Sten-Timmu Sokk vabaviskejoonel ei eksinud.

Cramo parim oli täna 25 punkti ja 18 lauapalliga Josh Boone, Veideman panustas võitu 21 punkti, Gregor Arbet lisas 19 ja Rolands Freimanis 17 silma. TLÜ/Kalevi tulemuslikum oli 20 punktiga Johnny Berhanemeskel, 18 punkti lisas Thomas Droney, 12 punkti ja 13 lauapalli Zachary Atkinson ning 14 punkti Janis Vahter.

Homme peetakse pronksimäng Kuressaares kell 16.30 ja finaal kell 19. Mõlemad mängud on nähtavad Delfi TV-s.