Milano meeskonna avapoolaeg oli kohutav. Rünnakutel passisid tähtmängijad liialt kaua palliga ja viskasid mööda, kaitses jäädi aeglaseks ja passiivseks. Kuigi Milano võitis kolmanda veerandaja 32-18, jäi sellest väheseks. Siena mehed surusid oma tahtmise peale viimasel veerandajal, millele vastamiseks Milanol enal tulejõudu ei jagunud.

Siena poolelt tegid suurepärase mängu suur äär Othello Hunter (25 punkti, 10 lauapalli) ja tagaliinimängija Marcus Haynes (23 punkti). Milanot vedas Daniel Hackett (14 punkti, 4 lauapalli), eelmisel mängul säranud Samardo Samuels paistis aeg-ajalt samuti silma (12 punkti, 6 lauapalli).

Kristjan Kangur viibis kaitsespetsialistina väljakul 16 minutit, selle ajaga kogunes eestlase saldosse 1 lauapall.

Järgmine mäng toimub jälle Sienas, siis läheb finaalseeria tagasi Milanosse.