Otsustavaks sai sealjuures viimane veerandaeg, kui Braine 16 punkti vastase 8 vastu viskas.

Anderson viibis täna platsil pisut üle 18 minuti, saades selle ajaga kirja 6 punkti (kahesed 0/1, kolmesed 2/4) , 3 lauapalli ning 5 isiklikku viga. Viimase vea, mistõttu eestlanna ka väljakult lahkuma pidi, tegi Anderson ligi 2 minutit enne lõppu. Võitjate parimana viskas 23 silma Ann Wauters, Venemaa klubi parimana kirjutas 17 punkti enda saldole Anna Cruz.

Juba enne tänast edasipääsu kindlustanud Orenburgi Nadezhda kogus B-alagrupis 9 võitu ja 5 kaotust, nüüd ootavad neid ees mängud veerandfinaalis.

Enne tänast vooru 8-liikmelises alagrupis 7. kohta hoidnud Castors Braine lõpetas põhiturniiri 5 võidu ja 9 kaotusega. Euroliiga kaheksa parima sekka neil seega asja pole. Küll oli neil õhus veel teoreetiline võimalus tagada koht EuroCupil, kuhu pääsesid mõlema alagrupi 5.-6. koha naiskonnad. Selleks pidi Andersoni koduklubi lootma, et täna teeniks kaotuse seni 5 võidu peale olnud Tango Bourges Basket (Prantsusmaa).

Paraku seda ei juhtunud ja Prantsusmaa tiim alistas koduplatsil 68:47 alagrupi viimase, hispaanlaste Spar CityLift Girona. Seega lõpetasidki Braine ja Anderson B-alagrupi seitsmendal kohal, pidades seeläbi edasistest eurosarja mängudest suu puhtaks pühkima.