Kohtumine oli siiski täis huvitavaid pöördeid. Avaveerandi 17:17 seisult tegi koduvõistkond 13:0 vahespurdi, asudes 30:17 juhtima. Kolmanda veerandi algupoolel olid aga numbrid ÜBGD eduks vaid 40:39 ning mõned minutid hiljem oli Braine juba ees 50:46.

Viimane veerand oli punkt-punkti mäng, kuid enamasti läks Braine 2-5 punktiga ette ning Istanbul tõmbas järele. 7.45 enne lõppu viis Kim Mestdagh Braine’i ette 63:56, kuid 3.11 enne lõppu Courtney Paris Türgi klubi poolelt viigistas 69:69.

Anderson panustas 23 platsil veedetud minutiga võitu 12 punkti, tabades kõik kuus kahepunktiviset ning eksides ainsal kaugviskel. Lisaks kogunes tema kontole kaks vaheltlõiget, kolm pallikaotust, kolm viga ning neli vea kättesaamist vastaselt.

Kim Mestdagh tõi Braine'i kasuks 19 punkti, Celeste Trahan ja Sidney Spencer mõlemad 13 punkti, Anete Steinberga 11 punkti ja 11 lauapalli. Istanbuli ÜBGD poolel oli resultatiivseim kardetud leedulanna Kamile Navickaite 15 punktiga.