Esimese finaalmängu võõrsil võitis Wasserburg 78:66, teise Kelternis 68:65. Kolmas taas nende kodus ning võit favoriidile sedakorda 96:85. Poolfinaalis oli Keltern mäletatavasti olnud mängudega 2:1 üle Marburgist.

Kodunaiskond ei kaotanud ühtegi veerandaega, kuigi matš ise oli küllalt pingeline. Poolajalt tulles, miinus viie peal, ei suutnud Keltern mängu murrangut tuua ning Wasserburg võitis kolmanda veerandi eraldi võttes 26:20.

Kuidagi ei tulnud Keltern ses seerias toime meisternaiskonna liidri Marie Peddy'ga, kes tõi neis kohtumistes vastavalt 32+3+3, 23+8+3 ja 23+3+4.

Mailis Pokk viibis eile väljakul üle 28 minuti ning kogus protokolli kaheksa punkti, ühe lauapalli, kaks vaheltlõiget, kaks pallikaotust ja kaks viga. Quenice Davis tõi Kelternile 28+4+8, Marina Markovic 16+7 lp, Emmanuela Mayombo 10+5+3.

Wasserburg võitis Kelterni ees ka Saksamaa karikafinaali (Pokal), seal oli märtsis skoor 57:45. Keltern võitles finaalis hästi, kuid mänguvõidust jäi alati midagi puudu. Kui võtta protokollid eraldi lahti, siis torkab silma, et Keltern tegi seerias 27 pallikaotust rohkem ning vastavalt 23 vaheltlõiget vähem. Muus osas suuri erinevusi ei olnud.

Mailis Pokk osales Bundesligas klubi 27 mängus (hilissügisel jäi paar mängu vahele), oli väljakul keskmiselt 26 minutit ning kogus 8,3 punkti, 2,4 lauapalli, 0,7 korvisöötu ja 0,7 vaheltlõiget mängu kohta. Kahepunktivisked 53 %, kolmesed 37 %, vabavisked 83 %.