Kuivõrd Keltern oli võitnud avamängu kodus vaid 69:59, võis eeldada, et kodus on Tšehhi naiskond väga ohtlik ning edasipääsuvõimalusi võis hinnata võrdseks. Ometi läks teisiti ning vastasseis lahenes eestlanna klubile soodsalt.

Poolaja võitis Keltern 38:22, pärast kolmandat veerandit juhiti 55:38 ning lõpuks 73:55.

Jasmine Thomas tõi Saksa klubi parimana 17 punkti, Maja Vucerovic lisas 14 silma ja 10 lauapalli. Mailis Pokk tõi ligi 31 mänguminutiga 5 punkti, 5 lauapalli ja ühe resultatiivse söödu. Tema pluss-miinus saldo oli +23.

Nii sai täna selgeks, et naiste klubikorvpalli Euroopa paremuselt teises sarjas osaleb tänavu lausa kaks eestlannat - Mailis Pokk ja Merike Anderson. Ning teine hea uudis on see (või: kas on?), et nad on sattunud ühte alagruppi. Lisaks Kelternile ja Castors Braine'ile mängivad F-alagrupis Uniao Sportiva Ponto Delgado Portugalist ning Spar Citylift Girona Hispaaniast.

Esimese mängu peab Keltern Eurocupis 26. oktoobril kodus Girona vastu. Kolmandas voorus, 9. novembril, võõrustab Keltern Braine'i.