Nädalavahetusel alistas Broni võõrsil Scrivia naiskonna 70:43 (35:23). Napi skooriga mängus tõi Bratka 30 minutiga 24 punkti ja 8 lauapalli.

Serie A 2-s mängib kahes regioonis 28 klubi, seega konkurents pääsu eest kõrgemasse seltskonda on väga tihe. Kaotuseta on lisaks OMC Cignoli Bronile veel neli naiskonda ning ühe kaotusega koguni 11 klubi.

Maaja Bratka kolme mängu keskmised on 28,3 minutit, 21,7 punkti ja 7,3 lauapalli. Kahepunktivisete tabavus 75,8% (33/25), kolmesed 100% (3/3) ja vabavisked 60% (10/6).

Merike Andersoni Mithra Castors Braine võitis Belgia liigas Oostendet 109:38, tartlanna viskas 14 punkti. Braine'il on täisedu kuus võitu.

Homme kohtub Braine Euroliiga kolmandas voorus kodus Girona Spar Cityliftiga, kellel on sarnaselt Belgia tippklubile kirjas üks võit ja üks kaotus.

Liisi Sokmani Brose Bamberg DJK alistas II Bundesliga lõuna regioonis võõrsil igipõlise rivaali Würzburgi 70:61. Sokman mängis 28 minutit ja tõi 8 punkti ja 10 lauapalli. Lätlanna Ieva Jansone tõi Bambergi parimana 22p + 10lp.

Bamberg on regioonis saldoga 4-1 teisel kohal. Sokmani näitajad on klubi esirinnas: 27 minutiga 13p + 5,5lp + 1,8rs.

Kerttu Jallai hooaeg Suurbritannia liigas (WBBL) on alanud edukalt. Nottingham Wildcats on sitkete vastaste vastu saanud kaks võitu, viimati alistati kodus Barking Abbey 46:39 (24:21). Jallai tõi 31 minutiga seekord 5p + 11 lp + 3rs.

Kokku on kahe mängu peale Jallai näitajad Kesk-Inglismaal 8,5p + 10lp + 3rs.

Ele-Riin Tammik on Leedus vahetanud klubi ja liigat. LKMLi asemel mängib 21-aastane tagamängija nüüd aste madalamal ehk NMKLis (osaleb 15 klubi) Jonava Petrochema naiskonnas. Seni on ta esimestes mängudes toonud 16,5 minutiga keksmiselt viis punkti. Klubi on B-alagrupis kahe võidu ja ühe kaotusega neljas.